Online: 158 Witaj, zaloguj się do naszego serwisu lub zarejestruj się i załóż bloga!

SagaZmierzch

SagaZmierzch

hej

Napisano: 07.11.2011 00:53 Autor: niunia93

Ej to jest Blog o Zmierzch wiec piszmy tu o nim a nie o Michaelu Jacksonie w końcu piszcie kogo lubie lub kogo kochancie ze zmierzchu ja np. Kocham Edwarda and Belle.

Pierwsza część Sagi Zmierzch - Zmierzch

Napisano: 24.02.2009 15:27 Autor: wiolcia094Zmierzch - Stephanie Meyer

Czy można zakochać się w wampirze? Dlaczego nie? Jeśli jest piękny, inteligentny, silny fizycznie a jednocześnie wrażliwy. A poza tym nie gryzie ludzi. Innymi słowy full-service- połączenie cherubina, mitycznego herosa, mędrca i romantycznego kochanka. Po prostu ideał, który istnieje tylko w literackich fantazjach.

Taką fantazją uraczyła nas amerykańska pisarka Stephenie Meyer w swojej pierwszej powieści Zmierzch. Fabuła książki jest banalna i nie odbiega od schematu romansów w stylu serii Harlequin. Ot, nastoletnia dziewczyna o imieniu Isabella (Bella) przybywa do małego miasteczka w stanie Waszyngton, aby zamieszkać z ojcem. Tam, uczęszczając do liceum, zakochuje się w zabójczo przystojnym i inteligentnym koledze z klasy, Edwardzie. Chłopak początkowo zachowuje się względem niej odpychająco, potem jednak kilka razy w niewytłumaczalny sposób ratuje jej życie. Zaintrygowana jego zmiennym zachowaniem dziewczyna postanawia poznać prawdę. Wkrótce wychodzi na jaw, że jej przystojny, mądry i silny ukochany jest wampirem. Nie zraża to jednak Belli, która postanawia walczyć o jego uczucia i w końcu jej wytrwałość zostaje wynagrodzona – oboje wyznają sobie dozgonną miłość.

Główni Bohaterzy W filmie Zmierzch

Napisano: 24.02.2009 15:24 Autor: wiolcia094

tapeta filmowa
© 2022 LookMe.pl, wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie materiały w profilu są własnością użytkowników, którzy zaakceptowali regulamin. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone materiały. Strona wygenerowana w 0.0317 s, cache: 3, zapytań do bazy: 3, core: 55 Agencja Reklamowa