Online: 91 Witaj, zaloguj się do naszego serwisu lub zarejestruj się i załóż bloga!

czy uroda to wszystko?

Odpowiedz
Autor Post
Szynszyl1906
Szynszyl1906

Napisany: 14.06.2010 12:14

Nieraz sie nie liczy ani uroda ani charakter tylko sos
niebieskieoczy96
niebieskieoczy96

Napisany: 19.10.2011 20:23

do:Belormoroth hmm... ja właśnie byłam z paszczakiem z cudownych charakterem... i wiesz co? zaskoczę cię... ja go NAPRAWDĘ kochałam. Nie liczyło się dla mnie nic... byle tylko on był... a teraz? okazało się, że on był pusty... bo pociągał go tylko mój wygląd... ludzie są naprawdę różni...
korner123
korner123

Napisany: 26.01.2016 16:13

Uroda to nei wszytsko, ale warto o siebie dbać. Ja od czasu do czasu robię sobie fajny makijaz, a do tego cos sobie kupuję. moim najnowszym navbytkiem są takie czółenka damskie: http://noevision.pl/dla_niej/czolenka.html Nie ksoztowaly frotuny, a znacznie poprawily mi humor;) Grunt to nie przesadzac a ni w jedna ani w druga stronę
laurasz
laurasz

Napisany: 09.08.2017 17:06

Uroda z czasem przemija, najważniejszy jest charakter i osobowość.
tamarabum
tamarabum

Napisany: 04.06.2018 04:09

Wydaje mi się, że pytanie trochę retoryczne bo odpowiedź jest oczywista - uroda to nie wszystko. Oczywiście poczucie bycia atrakcyjną i traktowanie partnera jako atrakcyjnego jest ważne, ale są rzeczy ważniejsze...

Napisz odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby móc odpowiadać na tematy.
© 2018 LookMe.pl, wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie materiały w profilu są własnością użytkowników, którzy zaakceptowali regulamin. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone materiały. Strona wygenerowana w 0.0321 s, cache: 2, zapytań do bazy: 4, core: 54 Agencja Reklamowa