Online: 56 Witaj, zaloguj się do naszego serwisu lub zarejestruj się i załóż bloga!

...Ideał...? mężczyzny...?

Odpowiedz
Autor Post
NIeDlaCIebieMisiu
NIeDlaCIebieMisiu

Napisany: 14.10.2009 18:03

nie ma ideaów ;))
ivva1403
ivva1403

Napisany: 18.03.2010 18:30

Ja osobiście oczekuje od faceta szczerości....choć to z tym różnie bywa...
EwaK
EwaK

Napisany: 29.03.2010 21:10

Ideał...

Każdy się nim staje w I etapie zakochania-zauroczeniu.Wtedy to bowiem każda z nas idealizuje sobie partnera,gdyż jak większość samców(nawet w świecie zwierząt)pokazuje się on z najlepszych stron.Nie dostrzegamy problemów,wad,ponieważ oni nam na to nie pozwalają(a jeśli pozwalają,to jest to kwestia inteligencji) .

Jednak muszę przyznać,nie istnieje na świecie ideał.Wszystko co nas otacza,posiada jakieś skazy,ponieważ życie byłoby nudne.Gdyby każdy napotkany na naszej drodze człowiek był idealny,w rezultacie końcowym świat byłby pozbawiony ideałów,bo zawsze znajdzie się coś,co człowek chciałby zmienić:D

niebieskieoczy96
niebieskieoczy96

Napisany: 19.10.2011 20:17

Myślę, że przede wszystkim liczy się dla mnie to, żeby był i kochał. . .
pieknyolek
pieknyolek

Napisany: 02.04.2019 10:08

Co za kaszaloty tu wypisują hahahahahahha :D _________________________ sklep z lampami
Post edytowany 3 razy, ostatnio 02.04.2019

Napisz odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby móc odpowiadać na tematy.
© 2019 LookMe.pl, wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie materiały w profilu są własnością użytkowników, którzy zaakceptowali regulamin. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone materiały. Strona wygenerowana w 0.0321 s, cache: 2, zapytań do bazy: 4, core: 54 Agencja Reklamowa