Online: 62 Witaj, zaloguj się do naszego serwisu lub zarejestruj się i załóż bloga!

kolczyk

Odpowiedz
Autor Post
xOnlyYoux
xOnlyYoux

Napisany: 22.02.2010 17:19

kolczyk w języku

jesli chcesz miec potem rozne problemy przez niego to prosze bardzo ale jesli nie to lepiej zaprzestan bo to nie jest dobre i nie polecam

twOjaKoKaInA
twOjaKoKaInA

Napisany: 22.02.2010 17:51

To ja też sie wypowiem na ten temat :D Otóż :D Ja uważam iż kolczyk w pępku jest bardzo wskazany gdy dziewczyna ma zgrabną figurę i sexowny brzuszek gdyż dodaje on jeszcze sexapilu dziewczynie i uwierzcie działa na wyobraźnie :D moja koleżanka ma kolczyk w pępku i się w nim zakochałem poprostu jest przecudowny :D a co do kolczyka w języku to według mnie jest to głupota i nie warto :) Pozdrawiam wszystkie dziewczyny które się ze mną zgadzają i te które mają inne zdanie też :D ale mniej xD żart Pzdr dla was wszystkich :)
loczus162
loczus162

Napisany: 24.02.2010 17:09

hej ja mam kolczyka w jezyku fajna sprawa heh ;p nie mialam zadnych problemow z nim goilo mi sie nie caly tydzien jestem bardzo zadowolona z niego

pzdr:**:)

Alexaandraa
Alexaandraa

Napisany: 13.01.2012 00:15

Spoko spoko ... ;)) Robiłam w gimnazjum i mam go do tej pory ... ;)) Przez dwa dni nie mogłam nic normalnego jeść ... ;))
KamileQ
KamileQ

Napisany: 02.03.2012 12:19

Kolczyk w języku to fajna sprawa tak generalnie : ) . Też mam i nie narzekam : ) .

Napisz odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby móc odpowiadać na tematy.
© 2019 LookMe.pl, wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie materiały w profilu są własnością użytkowników, którzy zaakceptowali regulamin. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone materiały. Strona wygenerowana w 0.0303 s, cache: 2, zapytań do bazy: 4, core: 54 Agencja Reklamowa