Online: 195 Witaj, zaloguj się do naszego serwisu lub zarejestruj się i załóż bloga!

Co myślicie o naszych moderatorach

Odpowiedz
Autor Post
benek1403
benek1403

Napisany: 18.01.2009 10:59

Ja uważam,,że nie robią tego co powinni.Blokują konta za nazwanie kogoś maślakiem,zamiast zająć się kontami,gdzie ostatnie logowanie miało miejsce w 2007R.
Athlan
Athlan

Napisany: 18.01.2009 12:53

Ja bym nie chciał zostać nazwany maślakiem, kurwą, perwerą, chujem czy pojebem. Dlatego za obrażanie bany (a raczej... chwilowe blokowania) są słuszne.

Co do kont 2007r. Każdy ma prawo mieć swoje konto, nie kasujemy ich, bo i po co. Delikwent zgodził się na wysyłanie do niego wiadomości via mail, jest aktywny, nie loguje się - mi to wsio. Wyślę mu powiadomienie (mass mailing, życzenia czy coś w tym stylu) i się zaloguje :)

benek1403
benek1403

Napisany: 18.01.2009 14:06

Maślak to jest ksywka,a nie przezwisko.Jeśli ktoś nie ma ksywki,to jego problem.Bynajmniej to nie jest powód do banowania.Dlaczego nie blokujecie kont dziewczyn,które na swoim profilu posiadają fotki nadające się do playboya?Bo to wam się podoba co?Od tego są strony xxx
destiny
destiny

Napisany: 18.01.2009 17:02

Ja tam byłabym za tym, żeby takie stare konta usuwać... Chyba, że chodzi wam o ilość a nie o jakość, to juz inna sprawa.

Ja zostalam zablokowana za wysylanie linkow przez pw chociaz tez nic obrazliwego w tym nie bylo, jednak wiem, że reklamowanie innych stron moglo zostac zle odebrane przez moderatorow ;P
Jednak taka prawda, ze czasem niepotrzebnie blokujecie niektore konta. Ale zawsze macie do tego jakiś powód, choć niektóre niesłuszne :)
A poza tym ja lubię naszych moderatorów. Nie żebym się podlizywała nie :D
Belormoroth
Belormoroth

Napisany: 18.01.2009 17:04

OD TEGO moj panie jestes TY!!!

Myslisz ze ja nie mam zycia prywatnego tylko bede siedzial 24/dobe i przegladal kilka tysiecy profili zeby jakies lafiryndy blokowac...

Zglos naruszenie regulaminu to zablokuje!!! Ja nie jasnowidz ze mam linki do kont pudziana czy innych znanych osob!!!

PO TO JEST ZGLOS NARUSZENIE REGULAMINU NA KAZDYM PROFILU :zonk:

Paulina kazdy MOJ ban jest uzasadniony lub/i zweryfikowany... Ale jak juz powiedzialem mnie za bycie moderatorem nie placa...

Post edytowany 1 razy, ostatnio 18.01.2009
rafalv
rafalv

Napisany: 18.01.2009 22:01

I tak dużo czasu spędzam przy lookme i sprawdzam konta, pomagam i staram się pomagać każdemu kto ma jakiś problem, możecie walić śmiało postaram się odpisać na wszytsko, konta wszystkie dokładnie weryfikuję, chyba, że emidentnie widać fake, bądź przekleństwo, mam tu na myśli słowa które naruszają godność innego użytkownika... Nie mam zamiaru czytać wszytskich komentarzy etc. żeby sprawdzić czy ktoś kogoś nie obraża. od tego sa naruszenia regulaminu, widocznie ktoś Cię zgłosil za maślaka ( chciaż ja bym to zignorował) .

Ja swoją robotę uważam za sumienną i sprawiedliwą ;)

XxXCrazYBoy9XxX
XxXCrazYBoy9XxX

Napisany: 18.01.2009 23:00

ja do naszych moderatorów nic nie mam bo nie miałem z nimi jeszcze do czynienia :mrg:

ps../

może byście pomyśleli nad wyróżnieniem moderatorów jakąś gwiazdą lub oczkiem co jest na fotka.pl

żeby było wiadomo ;) ?

rafalv
rafalv

Napisany: 18.01.2009 23:03

W sumie dobry pomysł ;) Bo narazie to moderatorzy się wyróżniają tym, że w rankingu nie mogą być ;D Mamy swój klub, ale mało ludzi zagląda w zakładkę kluby...

Może nasz programista coś z tym zrobi, albo w nawiasach sobie napiszemy.... bo ta infornacja może się przydać userom ;)

Belormoroth
Belormoroth

Napisany: 18.01.2009 23:19

Ja proponuje Zielone nicki w czerwone kropeczki :ninja:
rafalv
rafalv

Napisany: 18.01.2009 23:51

I z rówową otoczką :D Jeszcze niech sobie literki biegają :D Nie no ale można sobie walnąć złotą gwiazdkę, nie mylić z gwiazdą bo to TM pewnie jakiś :D
Belormoroth
Belormoroth

Napisany: 19.01.2009 12:18

Nie no ja proponuje sobie dokleic do avatara napis moderator...

Czekaj zrobie moj i twoj zobaczymy jak bedzie wygladac :hmm:

Edit:

http://img81.imageshack.us/img81/9213/rafalvdt2.jpg

http://img81.imageshack.us/img81/3338/belormorothob8.jpg

I jaK?? :mrg:

Post edytowany 1 razy, ostatnio 19.01.2009
destiny
destiny

Napisany: 19.01.2009 12:25

Tak to se każdy może zrobić przecież. Najlepiej jakbyscie mieli na profilu gdzieś napisane, że moderator i juz :)
benek1403
benek1403

Napisany: 19.01.2009 13:41

Mnie za maślaka nikt nie zgłosił i nie tłumaczcie się tak głupio.A ten maślak to mój syn.Zawsze tak ze sobą rozmawiamy.Więc nie mówcie,że kłuciłem się na SB,lub kogoś obraziłem.Blokujecie konta,bo tak wam się podoba i w zależności od chumoru.Ponieważ w PL jest wolność słowa,więc stwierdzam,iż niektórzy powinni się leczyć.Jeśli nie podoba się wam moja wypowiedż,to zbanujcie mnie kolejny raz,bo nic lepszego nie potraficie.Destiny ma racje,że wam chodzi o ilość,a nie o jakość.
destiny
destiny

Napisany: 19.01.2009 13:52

No ja czytałam te wasze rozmowy czasem :D i nie widziałam w nich nic obraźliwego, zwykłe żarty.
Naprawdę jesteście rodziną? :D

benek1403
benek1403

Napisany: 19.01.2009 13:58

Owszen.ben0314 jest moim starszym synem.Fajny chłopak.Zato młodszy to istny szatan.

Napisz odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby móc odpowiadać na tematy.
© 2020 LookMe.pl, wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie materiały w profilu są własnością użytkowników, którzy zaakceptowali regulamin. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone materiały. Strona wygenerowana w 0.0364 s, cache: 2, zapytań do bazy: 4, core: 54 Agencja Reklamowa