Online: 221 Witaj, zaloguj się do naszego serwisu lub zarejestruj się i załóż bloga!

POI

Odpowiedz
Autor Post
Agrawaaa
Agrawaaa

Napisany: 08.09.2008 14:00

Poje - w pewnym sensie sport a nawet sztuka. Fire show, teatr ognia... niektórzy nawet nie słyszeli o takich pojęciach. Jest ktoś kto kręci pojami bądź kijem czy pazurami? Pzdr ^.-
terpsychora
terpsychora

Napisany: 08.09.2008 22:19

Moja koleżanka bardzo się tym interesuje:) Powiem Ci, że to jak ona to robi, to jest naprawdę genialne:) Jak nam zrobiła fire show na ognisku, to nie mogłam wyjść z podziwu;) Ja czasami tak jej podkradnę i sobie pokręcę, ale to kalectwo jest xD Gdybym miała czas na kolejne zainteresowanie, to pewnie bym zaczęła się uczyć, ale no tydzień ma za mało dni a dzień za mało godzin:P
Agrawaaa
Agrawaaa

Napisany: 09.09.2008 19:08

Fakt czas nas ogranicza ale ja zawsze znajdę chociaż pół godzinki w tygodniu żeby się "pobawić" ;) Serdecznie wszystkim polecam ;P
sreberko33
sreberko33

Napisany: 03.01.2009 13:23

ja ruwniez bym sprubował ale jesytem policjantem i mam zbyt malo czasu

Napisz odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby móc odpowiadać na tematy.
© 2021 LookMe.pl, wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie materiały w profilu są własnością użytkowników, którzy zaakceptowali regulamin. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone materiały. Strona wygenerowana w 0.0445 s, cache: 2, zapytań do bazy: 4, core: 54 Agencja Reklamowa