Online: 94 Witaj, zaloguj się do naszego serwisu lub zarejestruj się i załóż bloga!

Schodząca skóra;/

Odpowiedz
Autor Post
ShootingStar17
ShootingStar17

Napisany: 30.06.2008 15:14

No więc tak;p ostatnio oparzyłam się podczas opalania;( ale tak już wszystko zeszło, czerwieni nie ma ale zaczęła mi troszkę schodzić skóra z tyłów kolan i z pleców;( Czy można to jakoś zatrzymać? Aha i czy będzie jakaś różnica między skórą która będzie po schodzeniu a skórą która nie zejdzie? I czy ta skóra będzie się normalnie opalać? aha i jeszcze jedno, kupiłam sobie przyśpieszacz do opalania z Eveline, i moje pytanie;p czy przyśpieszacze posiadają jakiś filtr? Bo nie chcę się znowu zrobić czerwona;/ Na opakowaniu nie piszę o jakichkolwiek filtrach...
Belormoroth
Belormoroth

Napisany: 30.06.2008 21:17

Po co Ci to??

Wymiatasz wygladem bez chemicznego dziadostwa Milęę :zakochany:

Athlan
Athlan

Napisany: 30.06.2008 22:18

Łuszczenie się skóry to naturalny proces i nie powinno się go zatrzymywać/przyspieszać. Widocznie ta skóra nie nadaje się do użytku, jest w naskórku znajduje się zbyt duzo soli albo naskórej jest już cienki.

Jeżeli chodzi o sam proces opalania - pod skórą jest składnik zwany melaniną, to on nadaje bardę ciału, a od strony chemicznej ma za zadanie chronbić skórę przez UV. Nic Ci nie jest, zostaw to, zejdzie za kilka dni.

Z bioli mialem 4 prawie 5 ;p

ShootingStar17
ShootingStar17

Napisany: 01.07.2008 12:15

Dawidzie co Ty gadasz;) Do wymiatania jeszcze mi daleko;p W sumie Athlan masz rację;p poczekam aż sobie zejdzie do końca;)
mass1991
mass1991

Napisany: 12.03.2009 16:17

jak mozna sie opalic z tylu kolan :zonk:
dominika321
dominika321

Napisany: 06.08.2019 11:22

Polecam ciekawy artykuł o zabiegach kosmetycznych na lato https://www.czasopismabranzowe.pl/zabiegi-kosmetyczne-na-lato/

Napisz odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby móc odpowiadać na tematy.
© 2019 LookMe.pl, wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie materiały w profilu są własnością użytkowników, którzy zaakceptowali regulamin. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone materiały. Strona wygenerowana w 0.0292 s, cache: 2, zapytań do bazy: 4, core: 54 Agencja Reklamowa